Vietnes darbībai izmantotas obligāti nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Vairāk

Atbalstītāji

Swedbankkarte

Nakotnes prakse

Iespēja pieteikties bezmaksas apmācībām par eParakstu

Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs jau ceturto gadu organizē apmācības par drošu elektronisko parakstu. Apmācību mērķis ir veicināt drošu digitālo rīku izmantošanu, tādējādi veicinot sabiedrības izglītošanos un veiksmīgu digitālās transformācijas norisi visās tautsaimniecības nozarēs.
Tā kā studiju procesā šobrīd aktīvi tiek izmantoti droši elektroniskā paraksta rīki, aicinām informēt mācību iestāžu darbiniekus, reflektantus un esošos studentus par iespēju apmeklēt bezmaksas eParaksta apmācības tiešsaistē. Apmācības latviešu valodā notiek apmēram 1 stundu MS Teams platformā.

Apmācībās iespējams uzzināt, kā iegūt eParaksta rīkus - eParaksts mobile un eParakstu eID kartē, kas ir e-Identitāte un kur to izmantot, kā pārbaudīt un parakstīt dokumentus elektroniski. eParaksta rīki noderēs tālākizglītības procesā – studiju un prakses līgumu parakstīšanai attālināti, drošai identifikācijai augstskolu iekšējās sistēmās un noslēgumu darbu iesniegšanai.

Tuvākie apmācību datumi:

  •      7. septembrī plkst. 13.00
  •     23. septembrī plkst. 14.00
  •     13. oktobrī    plkst. 16.00

Lai pieteiktos apmācībām, lūdzam aizpildīt reģistrācijas anketu šeit - https://forms.office.com/r/VjvXuTXR9e
Pēdējo četru gadu laikā, gan klātienē, gan attālināti LVRTC rīkotajās apmācībās ir piedalījušās gandrīz 7000 personas. Apmācību dalībniekiem esam palīdzējuši paplašināt izpratni par drošu elektroniskā paraksta izmantošanu gan darba vajadzībām, gan privātajai saziņai un darījumu veikšanai.