Pasaules velosipēdu dienu svin katru gadu 3. jūnijā un tās mērķis ir pievērst uzmanību priekšrocībām, ko sniedz velosipēda izmantošana.
Drošības nedēļas ietvaros uzaicināja CSDD ceļu satiksmes drošības ekspertu Oskaru Irbīti ar lekciju "Ceļu satiksme un vasaras brīvlaiki".
Lekcijas laikā Oskars stāstīja EL-1 un E-1 grupu audzēkņiem par satiksmes kultūru un tās nozīmi, par mazāk aizsargātākajiem satiksmes dalībniekiem - velosipēdistiem un viņu kļūdām, pastāstīja par ceļu satiksmes noteikumiem, kuri jāievēro arī elektroskrejriteņu vadītājiem un mopēdu vadītājiem. Ceļu satiksmes drošības eksperts pievērsa īpašu uzmanību satiksmei vasarā un galvenajiem riskiem satiksmē šajā laikā.
RTK Ekoskola novēla mūsu audzēkņiem jautru brīvlaiku un braucot ar dabai draudzīgo transportu izvairīties no nokļūšanas ceļu satiksmes negadījumā!