Vietnes darbībai izmantotas obligāti nepieciešamās tehniskās sīkdatnes. Vairāk

Atbalstītāji

Swedbankkarte

Nakotnes prakse

Aktualitātes

Aicinām studentus un pasniedzējus līdz 31. oktobrim “OptiO” veikalos saņemt bezmaksas brilles

Ieraksts tika veikts: 12.09.2023 | Tēma:

Līdz 31. oktobrim visos zīmola “OptiO” veikalos Latvijā notiek akcija, kuras laikā pasniedzēji un studenti var bez maksas saņemt brilles 55 eiro vērtībā.  
Šādu akciju zīmols “OptiO” savas sociālās atbildības programmas ietvaros organizē jau vairākus gadus, lai atbalstītu redzes kvalitātes uzlabojumus izglītības nozarē. Sākoties jaunam mācību gadam, ir ārkārtīgi būtiski pareizi sagatavoties gaidāmajai redzes slodzei – acis noslogos gan mācību līdzekļu izmantošana lekcijās un nodarbībās, gan darbs pie datoru ekrāniem.
Šīs intensīvās redzes piepūles dēļ arvien vairāk pedagogu saskaras ar redzes problēmām, tādēļ to risināšanu zīmols “OptiO” ietvēris savā misijā – sniegt profesionālus un pieejamus acu veselības un redzes korekcijas risinājumus visām sabiedrības grupām, neatkarīgi no ienākumiem, vecuma un dzīvesvietas, pēc iespējas plašāk aptverot visus Latvijas reģionus.
Akcijas laikā bezmaksas brilles var saņemt ikviens students un pedagogs no jebkuras augstākās izglītības iestādes. Piedāvājumā ietilpst briļļu ietvars 29 eiro vērtībā un divas briļļu lēcas “Orma 15 UC” 26 eiro vērtībā; arī meistara darbs ir iekļauts cenā. Veikala optikārs palīdzēs piemeklēt ietvarus atbilstoši briļļu receptei, lai sabalansētu funkcionalitāti ar estētiskajām prasībām.

Lasīt vairāk...

Metālapstrādes nozares starptautiskais audzēkņu profesionālās meistarības konkursa fināls Jelgavā

Ieraksts tika veikts: 12.09.2023 | Tēma:

8. septembrī 2023. gada  Jelgavā  notika metālapstrādes nozares starptautiskais audzēkņu profesionālās meistarības konkursa fināls. Lai Baltijas profesionālo izglītības iestāžu līmenī noskaidrotu labāko komandu katrā disciplīnā (CNC darbgalda iestātītājs, metinātājs, mašīnbūves tehņiķis) , kopā 9 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vienā no trim disciplīnām prezentēja iepriekš sagatavotos mājas darbus un sacenšās profesionālās jomas teorijas un praktisko darbu izpildē.

Lasīt vairāk...